SKF Pendelrollenlager
22238 CC/C4W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.346,85
exkl. MWST
1.972,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.877,47
exkl. MWST
1.577,71
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.1310 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571827902 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 92 mm |
| Gewicht | 35,2 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
