SKF Pendelrollenlager
22224 EK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
464,27
exkl. MWST
390,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
371,41
exkl. MWST
312,11
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.0990 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570245905 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 58 mm |
| Gewicht | 8,692 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
