SKF Pendelrollenlager
22217 E/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
225,86
exkl. MWST
189,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
180,69
exkl. MWST
151,84
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.0790 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571132310 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 36 mm |
| Gewicht | 2,675 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
