SKF Pendelkugellager
1226 M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.312,88
exkl. MWST
1.103,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.050,31
exkl. MWST
882,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800076.0930 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576608599 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 47,129 mm |
| Gewicht | 8,75 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
