SKF Pendelkugellager
1224 M/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.036,04
exkl. MWST
870,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
828,84
exkl. MWST
696,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800076.0920 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570016307 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 44,542 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
