SKF Pendelkugellager
1216
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
126,54
exkl. MWST
106,34
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
101,23
exkl. MWST
85,07
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800076.0020 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576605390 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 26 mm |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
