SKF Kegelrollenlager
T4DB170
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
637,36
exkl. MWST
535,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
509,89
exkl. MWST
428,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2930 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571051284 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 3,515 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
