SKF Kegelrollenlager
LM603049/011/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
38,70
exkl. MWST
32,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,96
exkl. MWST
26,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2780 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45,242 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 77,788 mm |
| Breite | 19,842 mm |
| Gewicht | 0,369 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
