SKF Kegelrollenlager
LM104911/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,57
exkl. MWST
13,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,45
exkl. MWST
10,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2740 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Außendurchmesser | 82,58 mm |
|---|---|
| Breite | 16,56 mm |
| Gewicht | 0,13 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
