SKF Kegelrollenlager
HM89410/2/QCL7C
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,33
exkl. MWST
16,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,46
exkl. MWST
12,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2630 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 54,385 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 76,2 mm |
| Breite | 23,02 mm |
| Gewicht | 0,253 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
