SKF Kegelrollenlager
683/672/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
147,20
exkl. MWST
123,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
117,76
exkl. MWST
98,96
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2450 |
|---|---|
| EAN-code | 7316573301110 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95,275 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 168,275 mm |
| Breite | 42,445 mm |
| Gewicht | 3,75 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
