SKF Kegelrollenlager
572/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
38,58
exkl. MWST
32,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,87
exkl. MWST
25,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2290 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570570090 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 114,978 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 139,992 mm |
| Breite | 28,575 mm |
| Gewicht | 0,783 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
