SKF Kegelrollenlager
537/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,39
exkl. MWST
27,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,92
exkl. MWST
21,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2280 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570783865 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50,8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 96,615 mm |
| Breite | 37,212 mm |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Innenring mit Rollensatz (Cone) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
