SKF Kegelrollenlager
53377/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,84
exkl. MWST
26,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,48
exkl. MWST
21,41
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2260 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570103533 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 68,16 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 95,272 mm |
| Breite | 20,69 mm |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
