SKF Kegelrollenlager
39590/39520/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
51,77
exkl. MWST
43,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,41
exkl. MWST
34,80
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2220 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570609905 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 66,675 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112,712 mm |
| Breite | 32,162 mm |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
