SKF Kegelrollenlager
39581/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
28,68
exkl. MWST
24,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
22,94
exkl. MWST
19,28
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2210 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570707984 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 57,15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 106,232 mm |
| Breite | 32,122 mm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Innenring mit Rollensatz (Cone) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
