SKF Kegelrollenlager
39520/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
16,04
exkl. MWST
13,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,83
exkl. MWST
10,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2180 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570906714 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95,616 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112,712 mm |
| Breite | 23,812 mm |
| Gewicht | 0,354 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
