SKF Kegelrollenlager
382 A/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,51
exkl. MWST
19,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,81
exkl. MWST
15,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.2160 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570111200 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 83,053 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 96,838 mm |
| Breite | 15,875 mm |
| Gewicht | 0,177 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
