SKF Kegelrollenlager
32226 DF
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.431,41
exkl. MWST
2.883,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.745,13
exkl. MWST
2.306,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1780 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 135,5 mm |
| Gewicht | 23,08 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | in X-Anordnung zusammengepasster Lagersatz >< |
Nederlands
Deutsch
English
