SKF Kegelrollenlager
32222 DF
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.198,40
exkl. MWST
1.007,06
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
958,72
exkl. MWST
805,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1770 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577449481 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 112 mm |
| Gewicht | 14,55 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | in X-Anordnung zusammengepasster Lagersatz >< |
Nederlands
Deutsch
English
