SKF Kegelrollenlager
32052 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.868,33
exkl. MWST
3.250,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.094,67
exkl. MWST
2.600,56
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1670 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577022561 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 87 mm |
| Gewicht | 40,6 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
