SKF Kegelrollenlager
32048 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.017,84
exkl. MWST
2.536,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.414,27
exkl. MWST
2.028,80
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1660 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577005830 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 76 mm |
| Gewicht | 25,9 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
