SKF Kegelrollenlager
32038 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.452,85
exkl. MWST
1.220,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.162,27
exkl. MWST
976,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1650 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577005809 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 290 mm |
| Breite | 64 mm |
| Gewicht | 14,58 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
