SKF Kegelrollenlager
32034 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
955,76
exkl. MWST
803,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
764,61
exkl. MWST
642,53
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1610 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577005786 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 57 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
