SKF Kegelrollenlager
32028 X/DF
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.744,59
exkl. MWST
1.466,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.395,67
exkl. MWST
1.172,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1570 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570001358 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 10,868 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | in X-Anordnung zusammengepasster Lagersatz >< |
Nederlands
Deutsch
English
