SKF Kegelrollenlager
31326 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.860,85
exkl. MWST
1.563,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.488,68
exkl. MWST
1.250,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1320 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 72,68 mm |
| Gewicht | 18,46 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
