SKF Kegelrollenlager
31324 X/DF
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.405,90
exkl. MWST
3.702,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.524,72
exkl. MWST
2.961,95
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1310 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577448798 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 138,52 mm |
| Gewicht | 32 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | in X-Anordnung zusammengepasster Lagersatz >< |
Nederlands
Deutsch
English
