SKF Kegelrollenlager
31322 X/DF
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.477,63
exkl. MWST
2.922,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.782,10
exkl. MWST
2.337,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.1280 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 240 mm |
| Breite | 126 mm |
| Gewicht | 25,4 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | in X-Anordnung zusammengepasster Lagersatz >< |
Nederlands
Deutsch
English
