SKF Kegelrollenlager
25520/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
12,80
exkl. MWST
10,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
10,25
exkl. MWST
8,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0840 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570859768 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 67,425 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 82,931 mm |
| Breite | 19,05 mm |
| Gewicht | 0,21 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
