SKF Kegelrollenlager
18620/Q
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
24,51
exkl. MWST
20,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
19,61
exkl. MWST
16,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0760 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570694598 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 0,124 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 65,715 mm |
| Breite | 79,375 mm |
| Gewicht | 0,124 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
