SKF Kegelrollenlager
67391
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
338,17
exkl. MWST
284,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
270,53
exkl. MWST
227,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0630 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 133,35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 187,65 mm |
| Breite | 47,768 mm |
| Gewicht | 3,14 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Innenring mit Rollensatz (Cone) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
