SKF Kegelrollenlager
67322
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
167,20
exkl. MWST
140,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
133,76
exkl. MWST
112,40
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0620 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576644955 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 171,33 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 196,85 mm |
| Breite | 38,1 mm |
| Gewicht | 1,44 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Außenring (Cup) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
