SKF Kegelrollenlager
33117
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
176,41
exkl. MWST
148,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
141,12
exkl. MWST
118,59
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0570 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571251462 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 41 mm |
| Gewicht | 2,429 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
