SKF Kegelrollenlager
32940
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
910,16
exkl. MWST
764,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
728,13
exkl. MWST
611,87
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0450 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577120786 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 54,18 mm |
| Gewicht | 9,35 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
