SKF Kegelrollenlager
32320
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.029,59
exkl. MWST
865,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
823,67
exkl. MWST
692,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0340 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577328021 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 77,5 mm |
| Gewicht | 12,49 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
