SKF Kegelrollenlager
32236
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.592,08
exkl. MWST
2.178,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.073,67
exkl. MWST
1.742,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0300 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577467812 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 180 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 91 mm |
| Gewicht | 29,5 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
