SKF Kegelrollenlager
32228
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.199,71
exkl. MWST
1.008,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
959,77
exkl. MWST
806,53
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0270 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577327734 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 71,75 mm |
| Gewicht | 14,377 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
