SKF Kegelrollenlager
30240
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.930,40
exkl. MWST
2.462,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.344,32
exkl. MWST
1.970,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800059.0130 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 65,45 mm |
| Gewicht | 24,28 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
