SKF Abziehhülse
AHX3222 G
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
189,04
exkl. MWST
158,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
151,24
exkl. MWST
127,09
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800003.0790 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570493528 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 105 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 120 mm |
| Breite | 82 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
| Gewindeart | geändertes Gewinde, an die genormten Werte angeglichen |
Nederlands
Deutsch
English
