SKF Abziehhülse
AHX3218
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
114,76
exkl. MWST
96,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
91,81
exkl. MWST
77,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800003.0770 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577013538 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 63 mm |
| Gewicht | 0,58 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
