SKF Abziehhülse
AHX3126
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
223,32
exkl. MWST
187,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
178,65
exkl. MWST
150,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800003.0710 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577013484 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 125 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 78 mm |
| Gewicht | 1,062 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
