SKF Abziehhülse
AH24132
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
406,96
exkl. MWST
341,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
325,56
exkl. MWST
273,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800003.0250 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577009821 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 124 mm |
| Gewicht | 3,03 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
