SKF Abziehhülse
AH24034
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
614,56
exkl. MWST
516,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
491,65
exkl. MWST
413,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800003.0170 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577119438 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 106 mm |
| Gewicht | 2,752 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
