Schuurmop WSM 617 125x20mm K40 Klingspor
125x20mm K40
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
17,61
exkl. MWST
14,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,21
exkl. MWST
11,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | empfohlen |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Kunststoff GFK Holz | empfohlen |
| Körnung | 40 |
| Lack | empfohlen |
| Max. Drehzahl | 12200 min-1 |
| Maße | 125 x 20 mm |
| Abmessung | 125 x 20 mm |
| Breite | 20 mm |
| Stahl | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
