Schuurband zirkoonkorund 75x2000mm K100
VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
778,74
exkl. MWST
654,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
584,05
exkl. MWST
490,80
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| INOX | empfohlen |
|---|---|
| Körnung | K100 |
| Abmessung | 75 x 2000 mm |
| Breite | 75 mm |
| Stahl | bedingt geeignet |
| Länge | 2000 mm |
| Maße | 75x 2000 mm |
| Streuart | Zirkonkorundstreuung (ZA) |
| Holz | bedingt geeignet |
| NE-Metall | bedingt geeignet |
Nederlands
Deutsch
English
