Schuurband korund KK711X 12x305mm K120 V
SM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
126,97
exkl. MWST
106,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
95,22
exkl. MWST
80,02
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 12 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 320 mm |
| Maße | 12x 320 mm |
Nederlands
Deutsch
English
