Schuurband korund 9x533mm K60 VSM
9x 533mm K60
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
142,09
exkl. MWST
119,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
106,56
exkl. MWST
89,55
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K60 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 9 x 533 mm |
| Breite | 9 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 533 mm |
| Maße | 9x 533 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
