Schuurband korund 75x533mm K40 VSM
75x533mm K40
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
318,92
exkl. MWST
268,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
239,19
exkl. MWST
201,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K40 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 75 x 533 mm |
| Breite | 75 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 533 mm |
| Maße | 75x 533 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
