Schuurband korund 75x2000mm K60 VSM
Metallbearbeitung, 75x2000mm, K60
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
823,86
exkl. MWST
692,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
617,90
exkl. MWST
519,24
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K60 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 75 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 2000 mm |
| Maße | 75x 2000 mm |
Nederlands
Deutsch
English
