Schuurband korund 702773 100x1000mm K60
VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
515,91
exkl. MWST
433,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
386,93
exkl. MWST
325,15
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K60 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 100 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 1000 mm |
| Maße | 100x 1000 mm |
Nederlands
Deutsch
English
